termeléstámogató mérnök (Esztergom)

esztergomi gyártóvállalat különböző részegységeibe keresek termeléstámogató mérnököt

ha utolsó éves vagy az egyetemen, vagy izgalmasnak tartod az autógyártást, akkor modern környezetben próbálhatod ki magad hegesztő-, szerelő-, prés- vagy festőüzemük egyikében!

termeléstámogató mérnök

Feladatok

mit csinál egy termeléstámogató ménök?

  • gyártóberendezéseket ellenőrzi és fejleszti
  • bevezeti az új berendezéseket, valamint a módosítások koordinálja
  • felügyeli az új modellek bevezetéseit
  • kidolgozza a termelési rendszerek elméletét és a gyakorlati megvalósítását
  • kapcsolatot tart a kivitelezőkkel
  • megszervezi és levezeti a próbagyártást, telepítést és üzembehelyezést

Követelmények

mire lehet szükség a pozíció betöltéséhez?

  • felsőfokú mérnöki végzettségre gépész, mechatronikai vagy villamosmérnök területről
  • középfokú, aktív angol nyelvtudásra
  • PLM szoftver ismerete (Siemens NX vagy AUTOCAD)
  • önálló munkavégzésre
  • problémamegoldó képességre
  • jó, ha rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal
  • a robotprogramozási ismeretek pedig előnyt jelentenek

Amit kínálunk

  • a fizetésen felül SZÉP kártya juttatás
  • termelékenységi prémium
  • kiszámítható, 8 órás munkarend
  • ingyenes étkezés naponta egyszer
  • ingyenes buszjárat 40 km-es körzeten belülről
  • előrelépési lehetőség
  • dolgozói ajánló program
  • kedvezményes telefonflotta és termékvásárlási lehetőség
  • a vállalat európai bázisában dolgozhatsz nemzetközi környezetben

Munkavégzés helye

Esztergom

Esztergom