Termeléstámogató technikus (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Debreceni autóipari partnerünk részére keresünk termeléstámogató technikus (fröccsöntési technikus) kollégákat folyamatos 12 órás 4 műszakos munkarendbe!

Tapasztalattal rendelkezők és pályakezdők jelentkezését is várjuk egyaránt!

Ha a leírtak alapján szimpatikus a lehetőség és az elvárásoknak megfelelsz, küld el pályázatod!

Termeléstámogató technikus

Feladatok

  • Back-end összeszerelő, valamint teszt sorok kialakításában való részvétel
  • Önálló karbantartási és gépbeállítási feladatok elvégzése automatizált gyártósorokon
  • 5S szabályok betartása a gyártási területen
  • Mérnökök támogatása a területi ciklusidő csökkentésében
  • Prototípus- és mintagyártási folyamat kialakítása
  • Műszaki problémák jelzése a műszakvezető felé
  • Problémamegoldási folyamat aktív támogatása

Követelmények

  • Középfokú műszaki végzettség (gépész, mechatronikai technikus, automatizálási technikus, autószerelő)
  • Termelési területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Autóipari szabványok ismerete (IPC szabvány)
  • Műszaki rajz és elektromos kapcsolási rajz olvasási készség
  • Modern minőségügyi módszerek ismerete (Halszálka diagram, Pareto diagram)
  • Microsoft Office felhasználói ismeretek
  • Együttműködési készség csapatban és jó kommunikációs adottságok
  • Jó tervező- és szervezőképesség
  • Több műszakos munkarend vállalása (3-4 műszak)

Amit kínálunk

Alap béren felüli juttatási csomag:

  • Cafeteria juttatás OTP SZÉP kártyára
  • Havi rendszeres bónusz és egyéb, teljesítményt elismerő bónuszok
  • Élet-és balesetbiztosítás
  • Túlóra kompenzáció
  • Munkavállalói kedvezményprogram
  • Munkavállalói ajánlási program
  • Tervezhető, átlátható karrierpálya, előrelépési lehetőség
  • Vállalati jóléti programok
  • Bejárási támogatás: gépjárművel, tömegközlekedéssel és céges buszjárattal

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen