Termeléstervezési vezető (16-2888) (Fejér vármegye)

Termeléstervezési vezető (16-2888)

Dinamikusan fejlődő gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • 3 fős termeléstervezési csapat vezetése,
  • Vevői igényeknek, meghatározott késztermék készletcéloknak a létszámnak, kapacitásnak, alapanyagelérhetőségnek figyelembevételével optimális (rövid és középtávú) termelési tervek felügyelete, kontrollja, optimalizálása,
  • Gyártásterveztetési tevékenység rövid és középtávú koordinálása,
  • Gyártási tervek rendszeres ismertetése, teljesülésének mérése és visszacsatolás a társterültek felé,
  • Termeléstervezési rendszer megfelelő módon történő üzemeltetése és figyelemmel kísérése.

Elvárások

  • Termeléstervezési területen szerzett többéves vezetői tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Előny: elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

A munkavégzés helye

Fejér vármegye