Termeléstervező (Beled)

Termeléstervező

Leírás

Dinamikusan fejlődő Győr-Moson_Sopron megyében található, fémmegmunkálással foglalkozó partnercégünkhöz keresünk Termeléstervező kollégát

Feladatok

  • Vevői rendelések feldolgozása, határidők kommunikálása, kiszállítható tételek egyeztetése
  • Termelési sorrend meghatározása a határidők függvényében, prioritások kezelése
  • Heti/napi termelési terv elkészítése területenként
  • Gyártásindítás programozása a vállalatirányítási rendszerben (AS 400)
  • Betervezett gyártások előrehaladásának nyomon követése, szükséges beavatkozások
  • Termelési készletek figyelemmel kisérése, kanban szintek beállítása, aktualizálása, követése
  • Operációs folyamatok mérése, elemzése, javítása
  • Kapcsolattartás szóban és írásban a vezetőséggel és társosztályokkal idegen nyelven is

Elvárások

  • Erős német nyelvtudás szóban és írásban
  • Határozott fellépés, analitikus gondolkodás, Microsoft Office jó ismerete
  • Szakirányú logisztikai és/vagy műszaki középfokú végzettség
  • Vállalatirányítási rendszer használati tapasztalat előny
  • Műszaki rajz olvasási ismerete előny

Amit kínálunk

  • Megbízható, kiszámítható stabil vállalati háttér, bejelentett teljes munkaidő,
  • Szakmai, technikai kihívások és fejlődési lehetőség, korrekt team,
  • Versenyképes fizetés, utazási hozzájárulás, béren kívüli juttatások.

Munkavégzés helye

Beled

Beled