Termeléstervező (Budapest)

Termeléstervező

Leírás

Partnerünk kiemelkedő szerepet játszik az energiatechnológia fejlesztésében, mindamellett, hogy az éghajlatváltozás perspektíváit is figyelemmel kíséri. Náluk lehetőséged lesz mérnöki oldalról mindenre rá látni, hiszen egy új projekt bevezetésében vehetsz részt.

Egy berlini betanulás során bepillantást nyerhetsz egy innovatív, fenntartható gyártás folyamataiba. Hozzájárulhatsz a cég sikereihez azáltal, hogy mérnöki tudásoddal, csapatjátékos hozzáállásoddal aktívan támogatod a projekteket.

Ha felkeltette érdeklődésed ez a lehetőség, akkor ne habozz, jelentkezz friss angol önéletrajzoddal!

Feladatok

  • értékesítési adminisztráció lebonyolítása vevői ajánlatkérés alapján, kapacitásfoglalás
  • vevői megrendelések fogadása (EDI, e-mail), SAP-ban történő rögzítése, a rendelés határidőre történő visszaigazolása
  • szállítási határidő meghatározása a gyártási leterheltség ismeretében
  • gyártási folyamat és megrendelések státuszának folyamatos nyomon követése
  • anyagok rendelkezésre állásának nyomon követése, ettől függően az ütemtervek szükség szerinti módosítása
  • folyamatelemzés és optimalizálás (kapacitás- és rendeléstervezés)
  • kiszállítási osztály tájékoztatása a kiszállítások lehetőségéről, határidőről
  • adatszolgáltatás Export Kontroll vizsgálatához
  • számlák és jóváírások készítése
  • termelési, durva- és finomtervek készítése (gyártásütemezés) és gyártási állapot nyomon követése, továbbá folyamatos egyeztetés a vevővel

Elvárások

  • felsőfokú műszaki szakirányú végzettség
  • 3 év releváns tapasztalat
  • magabiztos angol, opcionálisan német nyelvtudás
  • irodai számítógépes programok (MS Office) magabiztos ismerete
  • proaktív, önálló személyiség
  • kiváló kommunikációs készség
  • kiváló szervezési készség
  • jó problémamegoldó képesség
  • rugalmasság
  • megbízhatóság

Amit kínálunk

  • modern, nemzetközi munkakörnyezet
  • versenyképes juttatási csomag
  • szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest