Termeléstervező (Rétság)

Legyünk együtt sikeresek!

Folyamatosan fejlődő Partnercégünk logisztikai csapata bővül!

Termeléstervező

Feladatok

  • Napi/heti/havi szintű gyártásterv készítése a vevői igények alapján;
  • Termelőanyagok beszállításának ütemezése és nyomon követése;
  • Új termékek bevezetésében történő részvétel;
  • A raktárkészletet folyamatos figyelemmel kísérése, optimalizálása, készlet csökkentési tervek készítése, megvalósítása, célok teljesítése;
  • Vevőkkel és beszállítókkal történő folyamatos kapcsolattartás;
  • Kiszállítás szervezésében történő részvétel;
  • Készletgazdálkodási és ezzel összefüggő elemzési feladatok elvégzése;

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Több éves logisztikai területen szerzett gyakorlat;
  • Termeléstervezésben szerzett tapasztalat;
  • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban is kell majd használni)

Amit kínálunk

  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Szakmai tudás folyamatos fejlesztése

Előnyök

  • Vállalatirányítási rendszer (QAD) ismerete

Munkavégzés helye

  • Rétság

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Rétság