Termeléstervező (Jász-Nagykun-Szolnok megye)

Termeléstervező

Megbízónk kelet-magyarországi, német tulajdonban lévő, 450 főt foglalkoztató, a mezőgazdasági gépgyártás egyik meghatározó vállalata, mely stabil megrendelésállománnyal rendelkezik és nyitott a folyamatos változásokra, előnyként értékelve az újító, innovatív szemléletet. Számukra keresünk hosszú távra Termeléstervezőt.

Feladatok

  • Termelési terv összeállítása az üzem(ek) részére a vevői igények és a raktárkészlet figyelembevételével
  • Társosztályokkal való napi szintű kapcsolattartást (beszerzés, gyártás, CSR, raktár)
  • Termeléssel naponta többszöri egyeztetés
  • Összekötő a termelés és a beszerzés és ügyfélszolgálat között
  • Vevői igények folyamatos figyelése, nyomon követése

Elvárások

  • Szakmai képzettség: szakirányú középfokú végzettség (logisztikai, szállítmányozási) vagy felsőfokú végzettség
  • 1-2 év termelés tervezői, gyártástámogató, anyagmegrendelői területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office felhasználói szintű használata,
  • vállalatirányítási rendszerben dolgozás

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség egy nagy múltú multinacionális vállalatnál
  • Versenyképes bérezési csomag
  • Dinamikus szakmai fejlődési lehetőség
  • Barátságos munkahelyi környezet

Munkavégzés helye

Jász-Nagykun-Szolnok megye