Termeléstervező gyakornok (Veresegyház)

Mind-Diák Szövetkezet

A General Electric 21 éve zöldmezős beruházásként építette fel gyárát Veresegyházon, amely mára a GE Gas Power USA-n kívüli legnagyobb, stratégiai jelentőségű gyárává nőtte ki magát. Ebben a teljesen digitalizált üzemben állítják elő és újítják fel a GE ipari gázturbinák különleges ötvözetből készült alkatrészeit és végzik a gázturbinával működtetett kis-és közepes erőművek összeszerelését, tesztelését, amelyek háztartások ezrei és ipari vállalatok számára is megbízható energiaellátást biztosítanak.

Ismerjétek meg a gyár működését egy kicsit jobban ezen a rövid videón keresztül:

Termeléstervező gyakornok

Feladatok

  • Aktív részvétel a heti/havi gyártási terv elkészítésében
  • Folyamatos kommunikáció a kapcsolódó társszervezetekkel, így ha jó kommunikációs képességekkel rendelkezel és szereted a szervezést igénylő feladatokat nálunk a helyed
  • Önálló projektek, melyeken belül szabadra engedheted a kreativitásod és fejlesztheted a már meglévő folyamatokat
  • SAP rendszerismeret, mely a későbbi karriered során csak előnyt jelenthet
  • Az ipari megmunkálási csúcstechnológiák megismerése az alapoktól a legmodernebbekig

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • MS Office magabiztos használata

Munkaidő

  • Heti minimum 20 órában végezhető diákmunka
  • Hosszú távú

Amit biztosítunk

  • Rugalmas munkaidő a tanulmányaid mellett, figyelembe véve a frekventált tanulmányi időszakokat
  • Céges buszhasználat Budapestről és Veresegyház környékéről vagy üzemanyagtámogatás gépjárművel történő bejárás esetén
  • Kedvezményes étkezés a gyár éttermében
  • Focipálya, szauna, squash, konditerem kedvezményes használata a gyár területén a megmaradt energia levezetésére
  • Csapatépítő programok
  • Céges laptop és telefon
  • Tapasztalatszerzés a Lean módszerek használatában
  • Beilleszkedés egy fiatalos csapatba
  • Tréningeken vehetsz részt és folyamatosan fejlődéshetsz
  • Tanulmányaid elvégzése után főállásra is lehetőséged lehet
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Bruttó 2400 Ft/óra diákbér

Munkavégzés helye

Veresegyház

Veresegyház