Termeléstervező gyakornok - Veresegyház (WHC02248) (Veresegyház)

Termeléstervező gyakornok - Veresegyház (WHC02248)

2001-ben átadott digitalizált veresegyházi telephelyén Partnerünk közel 1400 főt foglalkoztat és az alábbi tevékenységeket végzi: ipari gázturbinák összeszerelése, égéstér- és turbinaállórész-alkatrészek gyártása, ipari gázturbina-alkatrészek felújítása, gáz-motoros konténer összeszerelése, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majd minden országában.

Feladatok:

  • Termelési adatok kezelése
  • Termelési munkák kiadása, nyomon követése
  • Riportok készítése
  • Készletkarbantartás

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Gazdasági vagy mérnöki területen folytatott tanulmányok
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Heti min. 25 óra vállalása

Munkavégzés helye

Budapest vonzáskörzete

Veresegyház