Termeléstervező logisztikus (Pápa)

Megbízónk Veszprém megyei, neves autóipari multinacionális vállalat, amely nagy hangsúlyt fektet a folyamatos fejlesztésre és az autóiparban előírt magas minőség megtartására. A kitűzött célok eléréséhez felvételre keres gyártó környezetben jártas szakembert az alábbi pozícióba:

TERMELÉSTERVEZŐ LOGISZTIKUS

Feladatok

  • Vevői megrendelések teljesítése határidőn belül
  • Rendszeres kapcsolattartás a vevői képviselővel
  • Vevői előrejelzések és megrendelések integrálása a belső vállalatirányító rendszerbe
  • Aktív részvétel gyártási területeket átfogó tervezésben
  • Vevői igények, igény módosítások vállalaton belüli átláthatóságának biztosítása
  • A napi- és heti gyártási ütemtervek megvalósulásának felügyelete, szükség esetén beavatkozás
  • Akcióterv készítése átfutási időre, kiszállításra
  • Készletgazdálkodás és optimalizálási feladatok ellátása
  • A munkakörhöz kapcsolódó adatok, paraméterek karbantartása a vállalati rendszerben
  • Hatékonyság folyamatos javítása
  • Logisztikai projektekben való részvétel, anyagszükséglet tervezés, készletszintek meghatározása és kontrollja

Elvárások

  • Gyártástervezésben, vevői kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Rendszerszemlélet, határozott fellépés
  • Erős együttműködési -, jó kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • Új termék bevezetésében szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem, 100%-os bejárási támogatás, cafeteria, jelenléti bónusz
  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet
  • Változatos munkafeladatok, tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye

Pápa környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMELÉSTERVEZŐ LOGISZTIKUS, Pápa környéke

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Pápa