Termelésvezető (Vas megye)

Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

TERMELÉSVEZETŐ

(16-1034)

pozícióba.

Feladatok

  • Több száz fős beosztott szakmai irányítása,
  • Az ügyvezetőnek való riportálási kötelezettség,
  • Munkavállalók elkötelezettségének ösztönzése és fejlesztése,
  • A gyártási terület tevékenységeinek irányítása a törvényi előírásoknak megfelelően,
  • Rövid és hosszú távú célok kitűzése,
  • A gyártás, a teljesítmény és a minőség felügyelete,
  • Lean stratégia támogatása,
  • Éves költségvetés elkészítésének támogatása.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Termelésvezetőként szerzett tapasztalat (előny: elektronikai gyártásban, lehetőleg autóiparban szerzett tapasztalat).

Amit kínálunk

  • Válsághelyzet esetén is stabil nemzetközi háttér,
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye

Vas megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-1034”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát.

Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

www.humanfield.hu