Termelésvezető (16-2908) (Győr-Moson-Sopron vármegye)

Termelésvezető (16-2908)

Dinamikusan fejlődő gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • 300 fős termelési egység szakmai vezetése,
  • Gyártási célok kialakítása,
  • Felmerülő költségek optimális szinten tartása,
  • Gyártás optimális működésének fenntartása,
  • Projektekben aktív részvétel,
  • Auditok támogatása,
  • Kapcsolattartás az anyavállalattal.

Elvárások

  • Termelésvezetőként szerzett többéves tapasztalat,
  • Autóipari háttér,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban is,
  • Előny: német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés és juttatási csomag,
  • Céges gépjármű korlátlan magánhasználatra,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Innovatív gyártási környezet,
  • Nemzetközi biztos háttér.

A munkavégzés helye

Győr-Moson-Sopron vármegye