Termikus tisztítási gépkezelő (WHC011124) (Veresegyház)

Termikus tisztítási gépkezelő (WHC011124)

Termikus tisztítási gépkezelő munkatársat keresünk!

Feladatok:

  • HFIC (Hidrogén Fluorid Ionos Tisztítás) technológia üzemeltetése, felügyelete, karbantartása, kezelése
  • Felügyeli, irányítja a tisztítási folyamatot
  • Hőkezelési/Tisztító programok megfelelő kiválasztása
  • Hőkezelési/Tisztítási dokumentációk
  • Minőség Terv teljes értékű kezelése
  • Kapcsolattartás a termelés tervezőivel, műszak vezetővel
  • Anyagok nyilvántartása a területen (szettek, alkatrészek termékek szakszerű mozgatása, ki-illetve bepakolása
  • Rendszeres karbantartási, tisztítási feladatok elvégzése, hibaelhárítás oktatás után

Elvárások:

  • Szakmunkás bizonyítvány, szakközép iskola, műszaki háttér
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Szerelési, karbantartási munkákban való tapasztalat
  • Érdeklődés az új technológiák megismerésére
  • Csapatorientált munkavégzés
  • Folyamatos műszak vállalása: 4 nap munka (2 nap 6:00-18:00, 2 nap 18:00-6:00), 4 nap pihenőnap

Munkavégzés helye

Veresegyház

Veresegyház