Territory Manager (Magyarország)

Territory Manager

Leírás

Partnerünk világszerte vezető szerepet tölt be a víz-, higiénia- és fertőzésmegelőzési megoldások terén. Összetartó csapatukba keresik új kollégájukat Territory Manager pozícióba, Magyarország K-i és D-i részére!

Feladatok

  • Hozzájárulás a cég technológiájának, új termékinek és rendszereinek bevezetéséhez Magyarországon
  • Projekt tárgyalások, ár tárgyalások és értékesítések lebonyolítása az ügyfelek számára
  • Az értékesítés utáni szolgáltatás koordinálása és elvégzése
  • Termékfogyasztások előrejelzése
  • Új termékek bemutatóinak kezelése
  • Ügyfél kapcsolatok menedzselése
  • Vevői és értékesítési jelentések készítése

Elvárások

  • Élelmiszeripari, vagy vegyész főiskolai végzettség, vagy ezzel egyenértékű tapasztalat
  • Minimum 5 év tapasztalat élelmiszer-, ital vagy higiéniai termékek gyártásában vagy értékesítésében
  • Erős középfokú angol és anyanyelvi szintű magyar nyelvtudás
  • Szakképzett termék- és iparági ismeretek
  • Haladó számítógépes ismeretek
  • Érvényes vezetői engedély
  • Innovatív, dinamikus és változás-orientált attitűd
  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • Key Account Management, értékesítési ismeretek
  • Gazdasági és értékesítési tapasztalat
  • Élelmiszer- és italgyártási vagy a higiéniai iparág ismerete

Amit kínálunk

  • Szolgáltatás-orientált, piacvezető és dinamikusan fejlődő vállalat
  • Nemzetközi környezet
  • Teljesítményalapú kompenzáció
  • Céges autó, laptop, mobiltelefon

Munkavégzés helye

Magyarország