Területi értékesítési képviselő (Kecskemét)

Több mint 750 nagykereskedelmi áruházzal 26 országban 119 000 munkavállalóval, a METRO Cash & Carry a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja és legnagyobb értékesítési divíziója a német központú METRO csoportnak: ügyfélközpontú, nemzetközi és innovatív. 2014-ben ünnepelte 50. születésnapját.

Üzleti koncepciónk, hogy segítsük professzionális vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vihessék. Arra törekszünk, hogy a független vállalkozások bajnokává válhassunk.

A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, amely immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára, az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez.

Csapatunkba keressük kollégánkat

Területi értékesítési képviselő (HoReCa)

 pozícióba!

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Konzultatív értékesítés a profi vevőink részére
  • HoReCa partnereink forgalmának növelése
  • A partnereink egyedi igényeihez igazított marketingtámogatás biztosítása
  • A vevő forgalma és vásárlási szokásai alapján egyedi megoldások kidolgozása
  • A területhez tartozó új partnerek keresése és kölcsönös üzleti előnyök megteremtése
  • Rendszeres jelentések készítése, pontos és precíz adminisztráció
  • Szoros együttműködés az áruházi és központi kollégákkal

Mi kell ahhoz, hogy te legyél az ideális jelölt a számunkra?

  • Vevőorientáció és hatékony munkavégzés
  • Meggyőző kommunikáció és problémamegoldó készség
  • Kiváló kapcsolatépítési készség
  • Cél- és eredményorientáció
  • Kiegyensúlyozott teljesítmény a magas elvárások mellett (Magasfokú stressztűrő képesség)
  • Minimum középfokú végzettség
  • ’’B” kategóriás jogosítvány és járművezetői tapasztalat, valamint
  • Felhasználói szintű számítógép és office (word, excel, outlook és power point) ismeretek

Előnyt jelent:

  • Vendéglátás/FMCG/nagykereskedelem területén szerzett értékesítési tapasztalat
  • Terület- és piac ismeret
  • Középfokú szakirányú –kereskedelmi / vendéglátós- végzettség

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Profi munkakörülmények (autó, mobil, Ipad)
  • Segítség a betanulásban
  • Készpénzben is kivehető cafeteria
  • Bejelentett foglalkoztatás
  • Kereskedelmi képzési lehetőségek
  • Profi, képzett csapat
  • Stabil hátterű vállalat

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét, Úrrét 236.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed karrieroldalunkon, amelyhez kérjük csatold szakmai önéletrajzod magyar nyelven!

Kecskemét