Területi értékesítési vezető (Kelet-Magyarország) (Debrecen)

Partnerünk az otthoni és vállalati vízadagolók és okos vízmegoldások piacvezető szakértője, csapatukba keressük területi értékesítési vezetőjüket Kelet-Magyarország régióra. Ha Te magad is törekszel (irodai és otthoni) vízkészleteink okos és fenntartható felhasználására és ezt a szemléletet szívesen közvetíted Partnereid felé, a víziót pedig Csapatod felé; és mindezt üzleti szemmel is tudod nézni, akkor mindenképpen olvass tovább, mert Téged keresünk!

Területi értékesítési vezető (Kelet-Magyarország)

Követelmények

Az ideális jelölt:

  • Felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezik
  • Legalább 3 év értékesítési vezetői tapasztalata és (ideálisan) szolgáltatás értékesítésben szerzett
  • min. 5 év key account manager / kiemelt értékesítői és üzletfejlesztési háttére van
  • Eredmény- és megoldás orientált, kitartó, reziliens szakember, erős kapcsolatteremtő készséggel
  • Kiváló tárgyalási és kommunikációs készséggel rendelkezik magyar és angol nyelven egyaránt

  • Tapasztalt és vezetőtársai között is elismert manager; példamutató people manager, sikeres csapatok vezetője

Amit kínálunk

Főbb feladatok a pozícióban:

  • Éves értékesítési tervek késztítése, megvalósítása, nyomonkövetése, beleértve a teljesítménymutatókat és bevételi célokat is

  • Piacelemzés, értékesítési riportok készítése és elemzése, marketing csapattal szorosan együttműködve

  • Rendszeres értékesítési meetingek tartása, vezetői értekezleteken való proaktív részvétel

  • Vállalati növekedési tervek fejlesztése és implemetálása
  • 6-10 fős üzletfejlesztő és -kötő csapat vezetése, mentorálása, fejlesztése és támogatása a céges és egyéni célok elérése érdekében is
  • Ügyfelek látogatása az értékesítőkkel együtt, ha az üzlet azt kívánja meg

  • Brand építése és képviselete, termék- és szolgáltatás fejlesztésben való aktív részvétel a társosztályokkal közösen

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen