Területi értékesítő (Budapest)

Dinamikusan fejlődő partnerünk csomagolóanyagok gyártásával foglalkozik a vendéglátóiparban. Növekedésük érdekében értékesítő kollégát keresnek Budapestre.

Területi értékesítő

Feladatok

  • Folyamatos piackutatás és hideghívások indítása
  • Értékesítés, új potenciális partnerek felkutatása (elsősorban a gasztro szektorból)
  • A termékek megismertetése és népszerűsítése a vendéglátóipar szereplőinek körében
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Ügyfél látogatással kapcsolatos adminisztráció

Követelmények

  • Minimum középszintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Hunting sales területen szerzett tapasztalat
  • Dinamikus személyiség, agilis szemlélet
  • Office ismeretek
  • Önálló munkavégzés, "can-do" attitűd

Amit kínálunk

  • Céges autó, telefon, laptop
  • Cafeteria
  • Alapbér és forgalom utáni jutalék
  • Home office lehetőség

Budapest