Területi képviselő (Miskolc)

Több tízéves múlttal rendelkező fűszergyártó partnercégünkhöz kelet-magyarországi területért felelős értékesítőt keresünk.  A cég csehországi központtal rendelkezik, tapasztalat hiányában technológiai betanítást tudnak biztosítani a cseh gyártóüzemben.

Területi képviselő

Feladatok

Az értékesítő kolléga feladata Északkelet- és Kelet-Magyarországon B2B értékesítői feladatok ellátása:

  • Túraterv összeállítása, annak mentén partnertalálkozók lebonyolítása
  • Adott esetben áru, minta áru kiszállítása a túraterv mentén
  • Szakmai tanácsadás a partnerek számára
  • Meglévő partnerkapcsolatok ápolása, új partnerek megszólítása
  • Előrejelzések, statisztikák, kimutatások készítése
  • CRM rendszer kezelése
  • Tárgyalások lebonyolítása
  • Megrendelések felvétele, ajánlatok készítése
  • Ügyletek nyomon követése
  • Panaszkezelés szükség esetén

Követelmények

  • Húsipari értékesítői tapasztalat, technológiai jártasság + középfokú iskolai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Erős értékesítői affinitás, kommunikációs- és tárgyalási készség
  • Északkelet-,Kelet-magyarországi munkavégzés, mobilitás
  • Analitikus gondolkodás, statisztikák, riportok elemzésének készsége
  • Sikerorientált, kreatív személyiség

Partnerünk junior pályázók jelentkezését is várja, így:

  • ha élelmiszermérnökként, vagy élelmiszertechnikusként végeztél
  • jellemez téged a jó kommunikációs készség, a sales-es attitűd
  • és magabiztos az angol nyelvtudásod,

akkor ez egy kiemelkedő lehetőség lehet számodra, mivel a cég vállalja a csehországi betanítást, melynek kapcsán megismerheted a technológia és a termékfejlesztés minden csínját-bínját, amire szükséged lehet értékesítőként.

Amit kínálunk

  • Teljesítmény alapú jutalékos rendszer
  • Cafetéria
  • Céges autó az utazásokhoz, mobiltelefon, laptop
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabilitás és professzionalitás

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc