Területi képviselő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Modern, környezettudatos vendéglátóipari csomagolóanyagokkal foglalkozó nagykereskedés megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Területi képviselő

Elvárások:

Minimum középfokú végzettség, Jó kommunikációs készség, Felhasználói szintű informatikai ismeretek, Modern szemlélet, nyitottság a gasztronómia irányába

Előnyt jelent:

Környezettudatos szemlélet, Értékesítői tapasztalat, A gasztronómiai trendek naprakész ismerete

Feladatok:

Ügyfélkör bővítése a vendéglátóipari szektorban, Meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás, Képviselet a nyugat és a közép magyarországi régióban, , Megbízóról:, Cégcsoport jelenleg a magyarországi gasztronómia területén több divízióban is meghatározó piaci szereplő, a környezetbarát csomagolóanyagoktól az éttermi szoftverek és alkalmazások fejlesztéséig. , A "Gastron", a "Box Again", valamint a "Sofy éttermi szoftver" is az iparági márkanevek is a csoporthoz tartoznak. Ebbe a dinamikusan fejlődő cégcsoportba keresünk Területi Képviselő munkatársat.

Amit kínálunk:

Versenyképes fix bér, Önálló, rugalmas munkaidő beosztás (kizárólag hétköznapi munkavégzés), Béren kívüli juttatások (pl: sporttámogatás), Új, modern munkaeszközök: cégautó, telefon, laptop, Fiatalos munkakörnyezet, Stabil munkáltatói háttér, Változatos, kreatív feladatok, Teljeskörű betanítás, és ha szükséges a szakirányú továbbképzések biztosítása, Valódi előrelépési lehetőség, , Egyéb információk:, Többségében Budapest és agglomerációja, valamint vidéki települések, Budapesti központi iroda, Vidéki lakhellyel is végezhető munka

Budapest