Területi képviselő (Budapest)

Dinamikusan fejlődő, szépségápolás szektorban tevékenykedő, abszolút piacvezető partnerünk számára

Területi képviselőt

keresünk.

Feladatok:

  • meglévő vásárlókkal kapcsolattartás
  • leendő Partnerek látogatása
  • leadott termék megrendelések kiszállítása
  • új megrendelések generálása
  • képviselt termékek népszerűsítése, újdonságok bemutatása
  • Partnerek által jelzett problémák azonnali megoldása, vagy megoldási javaslattételben aktív közreműködés
  • Terület: Budapest északi kerületei, valamint, északi agglomeráció

Fontos:

  • minimum 1 év releváns tapasztalat
  • önállóság, magabiztosság mellett képesség a Kollégákkal, Partnerekkel maximális együttműködésre
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség, rugalmasság
  • „B” kategóriás jogosítvány és gépkocsi vezetési rutin elengedhetetlen

Előny:

  • szépségiparban szerzett tapasztalat

Amit partnerünk kínál:

  • kiváló Csapat szuper Kollégákkal
  • világszínvonalú márka képviselete
  • megfelelő betanítás
  • támogató szemléletű vezetőség

Budapest