Területi képviselő (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

A Relax 2000 Kft, mint az árnyékolástechnikai piac meghatározó résztvevője, azonnali munkakezdéssel

Területi képviselő

munkatársat keres

Feladatok

  • Az értékesítési területhez tartozó potenciális partnerek rendszeres látogatása
  • Testreszabott ajánlatok készítése, a kondíciók vevői igényekhez igazítása
  • A cég által kínált partneri lehetőségek kommunikálása
  • Partnerkapcsolatok ápolása, az ügyfelek irányából érkező problémák kezelése
  • Beszámolók, riportok készítése a vezetés számára
  • Vevőakvizíció

Elvárások

  • Középfokú – műszaki vagy kereskedelmi – végzettség
  • Kiváló problémamegoldó és szervező képesség
  • Eredmény- és ügyfél-orientált gondolkodás
  • Nyitott, rugalmas személyiség
  • Építőipari termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Utazási hajlandóság
  • "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Kiszámítható munkavégzés,
  • Stabil vállalati háttér,
  • Változatos, kihívásokat jelentő munkakör,
  • Versenyképes bérezés, juttatás
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, képzések

Munkavégzés helye

  • Magyarország

  • Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva