TERÜLETI KÉPVISELŐ (Győr-Moson-Sopron megye)

Termékünk épp meghódítja a világot. Legyen Ön is részese ennek a folyamatnak!

Nemzetközi szinten is dinamikusan terjeszkedő, egy vitaminokban gazdag, gyógynövény kivonatokból és mézből készülő, kellemesen gyümölcsös ízű, szénsavas üdítőital viszonteladóknak való értékesítésére a potenciális vevőkkel való kapcsolattartásra keresünk munkatársakat (2 fő)

TERÜLETI KÉPVISELŐI

pozícióba (GY-M-S Megye)!

Amennyiben szívesen értékesítené termékünket, elszánt, erős akaratú, céltudatos, nyitott az az egészségtudatos újdonságokra, várjuk jelentkezését!

Feladatok

  • A már meglévő partnereink rendszeres látogatása, új vevők felkutatása, eladások generálása;
  • Megrendelések felvétele, szoros együttműködés a logisztikai csapattal;
  • Termékismertetőkön és egyéb akciókon keresztül a viszonteladók megismertetése a termékkel;
  • Az értékesítési területen belül minél több HORECA partner felkeresése, jó kapcsolatok létesítése velük;
  • A piaci trendek folyamatos nyomon követése.

Elvárások

  • Legalább középfokú iskolai végzettség;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office);
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség;
  • Jó problémamegoldó készség;
  • Eredményorientáltság.

Előnyök

  • FMCG területen szerzett minimum 1 éves tapasztalat;
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat;
  • Ital (üdítő),- kereskedelemben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés,
  • Előre lepési lehetőség,
  • Cégautó,
  • Telefon,
  • Lap-top.

Munkavégzés helye

Győr-Moson-Sopron Megye

Jelentkezését, önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus úton küldje el!