Területi képviselő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk majdnem 30 éves múlttal rendelkező, nemzetközi vállalat. Már meglévő 10 fős értékesítői csapat bővítésére keresünk jelenleg 2 új embert TERÜLETI KÉPVISELŐ pozícióba. Feladatuk a saját márkájú barkács és kertészeti kisgépek értékesítése lesz, mely révén országosan látogatják majd a meglévő és új partnereket.

Területi képviselő

Feladatok

Meglévő partnerekkel kapcsolattartás, rendelésfelvétel

Napi találkozók tervezése, riportálása

Potenciális, új partnerekkel kapcsolatfelvétel, üzleti találkozók szervezése

Ajánlatok és helyi promóciók előkészítése

Vásárokon, rendezvényeken való részvétel, a cég képviselete

Szoros együttműködés a társosztályokkal (ügyfélszolgálat, logisztika, marketing)

Termék manager felé riportálás, szoros együttműködés

Visszáru ellenőrzése

Termékek naprakész ismerete, tudás mélyítése

Követelmények

Középfokú végzettség

Kerti gépek és barkács szerszámok értékesítésében szerzett 3 éves tapasztalat

A fenti kategória piacának ismerete

„B” kategóriás jogosítvány

Jó kommunikációs készség, határozott fellépés

Jó problémamegoldó képesség

Proaktív, lelkes személyiség

Angol nyelvismeret előny

Amit kínálunk

Támogató csapat

Nyugodt légkör

Stabil, pandemia alatt is jól teljesítő cég

Hosszútávú lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest