Hunter - területi értékesítő (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Ügyfelünk B2B szolgáltató vállalat, 50 éves tapasztalattal, nemzetközi jó hírrel rendelkezik. Ipari szegmensnek kínál átfogó megoldást alkatrésztisztításban.

Hunter - területi értékesítő

Feladatok

Főbb feladatok:

Hideghívások kezdeményezése

Adatbázis kezelés

Ügyféltalálkozókon való részvétel

Szerződések előkészítése és menedzselése

Adminisztratív feladatok

Követelmények

Elvárások:

Minimum középfokú végzettség

1-3 éves előzetes értékesítői/ ügyfélkapcsolati/ business developement tapasztalat

Műszaki beállítottság előny

Angol alapszintű nyelvtudás

B kategóriás jogosítvány és komoly vezetési rutin!

Utazási hajlandóság

Önállóság

Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

Műszaki beállítottságú, hunting fókuszú értékesítőt keresünk, magas utazási hajlandósággal, B kategóriás jogosítvánnyal.

Amit partnerünk kínál:

Segítőkész menedzsment, folyamatos fejlődési lehetőség, képzések

Alkalmazotti jogviszony

Versenyképes juttatási csomag (fix alapbér+felső határ nélküli bónuszrendszer)

Autó, laptop, telefon - magáncélú használatra is!