Területi képviselő (Budapest)

Magyarország piacvezető műkörömalapanyag termékeinek közvetlen értékesítésére keresünk tapasztalt, motivált területi képviselő munkatársat.

Területi képviselő

Feladatok

  • Cég által forgalmazott termékek direkt értékesítése
  • Meghatározott túraterv alapján az értékesítési területhez tartozó partnerek látogatása
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, ügyfélproblémák kezelése
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Munkakörrel járó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs-, tárgyaló és kapcsolatteremtő képesség
  • Értékesítési szemlélet, ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Kereskedelmi vállalatnál, értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Felelősségteljes, önálló, pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Problémamegoldó készség, eredményorientáltság
  • „B” kategóriás jogosítvány és gépkocsi vezetési rutin (Renault Master típusú kisteherautó)

Előnyök

  • több éves értékesítési tapasztalat
  • önállóság
  • magabiztosság
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • rugalmasság

Amit kínálunk

  • Több, mint 15 éve vagyunk a piacon, hosszú távon számíthatsz ránk, stabil jövőképet építhetsz nálunk
  • Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet
  • Folyamatos szakmai kihívásokat és fejlődési lehetőséget kínálunk
  • Versenyképes jövedelmet (alapbér + jutalék)
  • Szolgálati gépkocsi
  • Mobiltelefon, Laptop
  • A betanulási idő alatt megismerheted a cég termékeit és tevékenységét a piacon.
  • Biztosítjuk számodra a megfelelő információkat, hogy felkészülten vágj bele a munkába.

Munkavégzés helye

Budapest és vonzáskörzete

Budapest