Területi képviselő (Budapest)

Az Esthemed Kft. orvos esztétikai és egészségügyi termékek promóciójára és értékesítésére keres orvoslátogató kollégát.

Területi képviselő

Az Esthemed cégről: Az Esthemed Kft. tudományos hátterű és megbízható minőségű orvosi, orvos-esztétikai, labortechnológiai és kozmetikai termékek forgalmazását és ismertetését tűzte ki célul, hogy a magyar orvosok és fogyasztókhoz is eljuttassák a legújabb innovációkat.

Fókuszunkban a magas minőségű termékek forgalmazásán túlmenően, szakmai partnereink segítése képzésekkel a biztonságos és eredményes kezelések és a legmagasabb fogyasztói elégedettség eléréséhez.

A cég alapítója és orvos szakmai vezetője, Dr. Szomolai Eszter, aki magas szakmai tudásán túlmenően gyakorlati tapasztalatával is segíti a termék ismertetést és edukációt a magyar piacon.

Forgalmazott termékcsaládjaink: Aptos, Neauvia, Aesthefill, Improscar, Seffiline, Theradiag, Biocer, Eufoton medical lasers

A pozíció leírása: Ez egy főállású orvoslátogatói pozíció Magyarországi lefedetséggel, de 80%-ban Budapest fókusszal. Az orvoslátogató főbb feladatkörébe tartozik az orvos partnerekkel való kapcsolattartás, beleértve az új partnerek felkutatását, a meglévő partnerek támogatása információkkal és képzésben való bevonással és a partnerek igényeire szabott termékértékesítés növelése.

Feladatok

  • Új partnereket felkutatása és megszerzése
  • Meglévő ügyfélkör kezelése, támogatása és edukációba való bevonása
  • Személyes találkozók lebonyolítása, tárgyalások szervezése és lebonyolítása
  • Árajánlatok kidolgozása, szerződéskötések
  • Vevői igények feltérképezése
  • A képviselt termékek iránti elköteleződés növelése
  • Értékesítési lehetőségek maximalizálása

Elvárások

  • Középfokú / felsőfokú végzettség; Life Science irányú végzettség előnyt jelent
  • Angol aktív nyelvismeret szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Legalább 3-5 év hazai hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, írásban és szóban egyaránt
  • Munkaterület: 80% Budapest; 20% vidék

Budapest