Területi képviselő (16-2780) (Magyarország)

Területi képviselő (16-2780)

Feladatok

  • Értékesítési célok teljesítésének elősegítése,
  • Új ügyfelek felkutatása, meglévőkkel való kapcsolattartás,
  • B2B értékesítés és üzletfejlesztés,
  • Folyamatos piackutatás és új lehetőségek felderítése.

Elvárások

  • B2B értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Előny: Irodabútor/papír-írószer/facility management szolgáltatás értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • További előny: Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Céges autó (privát használattal),
  • Home office lehetőség, Work-life balance,
  • Kiemelkedő juttatási csomag (havi nettó 50.000 Ft cafeteria, negyedéves bónusz, éves bónusz),
  • Stabil háttér, széles körű termékskála, versenyképes árak,
  • Képzések, támogatások a munkavállalók részére.

A munkavégzés helye

Magyarország