Területi képviselő Délnyugat-Mo (építési projektek) (Pécs)

Magyarország legnagyobb építőanyag-ipari termelővállalata Területi képviselőt keres Baranya, Zala, Somogy és Tolna megyék ellátására.

Területi képviselő Délnyugat-Mo (építési projektek)

Feladatok

Nagy volumenű (több száz milliós) építési projektek felderítése, nyomon követése, kapcsolódó adminisztráció elvégzése a projekt adatbázisban

Rendszeres kapcsolattartás az építőipari projektek meghatározó szereplőivel (tervezők, beruházók, kivitelezők) Magyarország meghatározott területén

Műszaki tanácsadás nyújtása az építési projekt döntéshozói részére

Árajánlatok készítése és tárgyalások szakszerű lefolytatása a sikeres eladás biztosítása érdekében

Követelmények

Építész- vagy építőmérnöki végzettség

Erős műszaki affinitás

Műszaki értékesítésben szerzett gyakorlat

Nagyvállalatnál szerzett tapasztalat

Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

Kiváló prezentációs, és meggyőző képesség

Projektszemlélet

Széles látókörű, nyitott személyiség

Amit kínálunk

Versenyképes javadalmazás

Magánélet - munka egyensúlyának megléte

Stabil, megbízható cég

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs