Területi képviselő / értékesítő (Tolna megye)

Tolna, Baranya megye

A hirdetés már lejárt!

2010-ben alakult, dinamikusan fejlődő vállalkozás megbízásából értékesítői csapatába jogdíjas édességek értékesítéséhez keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Területi képviselő / értékesítő

Elvárások:

  • Kötelezően elvárt minimum 1 év területi képviselői tapasztalat,
  • Értékesítés orientált, motivált személyiség,
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • Számítógépes ismeretek, táblázatkezelés,
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Baranya, Tolna megyében meglévő kapcsolatok, lakhely.

Feladatok:

  • Új partnerek felkutatása,
  • Üzleti kapcsolatok bővítése, kapcsolattartás a már meglévő partnerekkel,
  • Forgalmazott termékek bemutatása,
  • Cégünk hiteles szakmai képviselete,
  • Az üzleti tervben meghatározott célkitűzések elérése

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés (versenyképes alapbér + jutalék),
  • Biztos munkahely,
  • Céges autó,
  • PDA Mobiltelefon és költségtérítés,
  • Komoly szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

     Baranya megye, Tolna megye