Területi képviselő-Értékesítő (Miskolc)

Területi képviselő-Értékesítő

Feladatok

  • Partnerünk meglévő és új ügyfeleikkel való kapcsolattartás
  • Előre egyeztetett időpontokban ügyfelek látogatása
  • Termékeik bemutatása
  • Szerződéskötés

Elvárások

  • Saját gépjármű
  • Eredmény orientált személyiség
  • Magabiztos fellépés
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Prémium termékek, amiket a rendelkezésére bocsátunk
  • Bejelentett 8 órás alkalmazotti jogviszony vagy vállalkozói státusz
  • Fix fizetés +kiemelt jutalék + bónusz
  • Szakmai képzés, betanítás, folyamatos tréningek, természetesen díjmentesen
  • Személyes fejlődés és tanulási lehetőség
  • Telemarketing biztosítása, hogy Ön csak az értékesítésre koncentrálhasson
  • Ügyfélkör

Leírás

Kiváló, minőségi termékek képviselete egy elismert cégnél

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc