Területi képviselő - értékesítő általános iskolákban és óvodákban (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Az Educa KIDS s.r.o. nemzetközi kiadó megbízható és önálló munkatársakat keres Magyarországon.

Területi képviselő - értékesítő általános iskolákban és óvodákban

Feladatok

  • óvodák és iskolák látogatása a saját kiosztott régióban, kapcsolattartás az igazgatókkal és a tanárokkal
  • kiadványaink bemutatása, forgalmazása és értékesítése
  • napi jelentések

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány, aktív sofőr saját autóval
  • magas szintű kommunikáció
  • kellemes megjelenés
  • Skype komunikáció
  • megbízhatóság és önállóság
  • minimum középfokú végzettség érettségi vizsgával

Amit kínálunk

  • karrier- és szakmai fejlődés
  • stabil és érdekes munka
  • vonzó fizetés 600 000 Ft-tól

Jelentkezését várjuk fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva. Köszönjük mindenkinek, aki elküldi életrajzát. Csak a kiválasztott jelöltekkel lépünk kapcsolatba.