Területi képviselő - Észak-Dunántúl (Budapest)

Területi képviselő kollégát keresünk több, mint 15 éves múltra visszatekintő, irodai és raktár berendezésekkel, eszközökkel foglalkozó partnerünk számára, Észak-Dunántúl régióba. Amennyiben rendelkezel B2B értékesítési tapasztalattal, kommunikatívnak, proaktívnak és önállónak tartod magad, valamint szeretnél egy fiatalos csapat tagja lenni, úgy várjuk jelentkezésed!

Területi képviselő - Észak-Dunántúl

Feladatok

Meglévő, B2B partnerekkel való kapcsolattartás

Új partnerek akvirálása

Üzletfejlesztés, értékesítési célok teljesítése

Piaci trendek nyomonkövetése

Követelmények

2-3 éves tapasztalat B2B értékesítésben

B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat

Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, ügyfélközpontúság

Önállóság, proaktivitás

Társalgási szintű angol nyelvtudás

MS Office ismeretek

Amit kínálunk

Versenyképes juttatás

Negyedéves bónusz

Céges autó magánhasználatra

Mobiltelefon, laptop

Rugalmas munkavégzés

Képzési tréningek

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest