Technical Sales Representative (Észak-Nyugat Magyarország) (Veszprém)

A hirdetés már lejárt!

TERÜLETI KÉPVISELŐT keresünk partnerünk részére, amely az az ipari kenőanyagok és gépjárműolajok területén az egyik piacvezető nemzetközi nagyvállalat.

Az új kolléga feladatkörének fókuszában az ipari kenőanyagok értékesítése áll, ÉNY-Magyarország öt megyéjében.

Az ideális jelölt értékesítési és műszaki tapasztalattal/végzettséggel rendelkezik.

Területi képviselő (Észak-Nyugat Magyarország)

Feladatok

  • A kereskedelmi célok elérése az értékesítési tevékenység által
  • Új lehetőségek keresése, piackutatás készítése
  • Kapcsolatfelvétel az ügyfelekkel, műszaki és kereskedelmi ajánlatok készítése, szerződés (elő)készítés, műszaki támogatás
  • Ügyfélkapcsolatok fenntartása és fejlesztése
  • Az ügyfelek és az ügyfélszolgálat közötti kapcsolat támogatása
  • Terméktesztek elvégzése, termékek és szolgáltatások bevezetése
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, a szolgáltatási és karbantartási tevékenységek koordinálása az ügyfeleknél
  • Az ügyfelek kintlévőségeinek nyomon követése
  • Üzleti tervek kidolgozása és teljesítése
  • Napi jelentések a SALSA CRM rendszerben (látogatási riportok, potenciális ügyfelekkel kapcsolatos riportok)

Követelmények

  • Főiskolai /egyetemi végzettség (gépész-/vegyész-/gyártástechnológiai mérnök) és legalább egy éves értékesítési tapasztalat, vagy
  • Érettségi és min. 10 év tapasztalat az értékesítésben, műszaki területen
  • Min. alapszintű angol nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Dinamizmus, határozottság, versenyszellem
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képességek
  • Teljesítmény-, eredmény- és ügyfélorientált hozzáállás

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Motiváló bónuszrendszer
  • Céges gépkocsi, laptop, mobiltelefon
  • Cafeteria juttatás
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém