Területi képviselő Északnyugat-Mo (építési projektek) (Győr)

Magyarország legnagyobb építőanyag-ipari termelővállalata Területi képviselőt keres Győr-Moson-Sopron, Vas, Veszprém és Komárom megyék ellátására.

Területi képviselő Északnyugat-Mo (építési projektek)

Feladatok

  • Nagy volumenű (több száz milliós) építési projektek felderítése, nyomon követése, kapcsolódó adminisztráció elvégzése a projekt adatbázisban
  • Rendszeres kapcsolattartás az építőipari projektek meghatározó szereplőivel (tervezők, beruházók, kivitelezők) Magyarország meghatározott területén
  • Műszaki tanácsadás nyújtása az építési projekt döntéshozói részére
  • Árajánlatok készítése és tárgyalások szakszerű lefolytatása a sikeres eladás biztosítása érdekében

Követelmények

  • Építész- vagy építőmérnöki végzettség
  • Erős műszaki affinitás
  • Műszaki értékesítésben szerzett gyakorlat
  • Nagyvállalatnál szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Kiváló prezentációs, és meggyőző képesség
  • Projektszemlélet
  • Széles látókörű, nyitott személyiség

Amit kínálunk

  • Versenyképes javadalmazás
  • Magánélet - munka egyensúlyának megléte
  • Stabil, megbízható cég

Munkavégzés helye

Győr

Győr