Területi képviselő (gépgyártás technológia) (Magyarország)

Cégünk 20 éves piaci múlttal rendelkezik a gépgyártás technológiában. Dinamikusan fejlődő tevékenységéhez keres munkatársat

Területi képviselő
(gépgyártás technológia)

Feladatok

  • Új ügyfelek felkutatása, ügyfélkörbe tartozó partnerek rendszeres látogatása
  • Kapcsolattartás ügyfeleinkkel
  • Aktív közreműködés termékeink értékesítésében
  • Ügyfelek technikai támogatása, szerszámpróbák lefolytatása
  • Napi tevékenységgel kapcsolatos riport készítés

Elvárások

  • Agilis, kitartó munkavégzés, szakmai affinitás
  • Néhány év forgácsolásban, gyártástechnológiában szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Több éves szakmai tapasztalat az értékesítés területén
  • Rugalmas, önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • Magasszintű kommunikációs és tárgyalástechnikai tudás
  • Ügyfélközpontúság
  • Megbízhatóság
  • Önállóság
  • Nyitottság
  • Üzleti szemlélet
  • Jó számítógépes felhasználói ismeretek

Előnyök

  • Általános gépipari ismeretek, tapasztalatok.
  • Forgácsolásban szerzett ismeret / tapasztalat.
  • Kereskedelemben szerzett ismeretek
  • Integrált rendszerekben szerzett tapasztalat
  • Fogékonyság, érdeklődés az új feladatok iránt
  • Önálló gondolkodásmód

Amit kínálunk

  • Versenyképes, kiemelkedően magas bérezés (fix+mozgó), cégautó, mobiltelefon, laptop.
  • Fiatalos, dinamikus, csapatszellemben működő cég.
  • Folyamatos szakmai képzések.

Egyéb juttatások:

  • éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

Munkavégzés helye

  • Országosan bárhonnan végezhető

  • A "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva küldje el számunkra önéletrajzát.