Területi képviselő (projekt üzletág) (Budapest)

Magyarország piacvezető meghatározó, fűtéstechnikai rendszereket értékesítő, magyar tulajdonú családi vállalkozása, a

Marketbau-Remeha Kft.

Területi képviselő (projekt üzletág)

kollégát keres budapesti és nyugat-magyarországi munkavégzésre

Alapvető feladatok:

  • Meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Elavult kazánházak felmérése, kazán-cserék lebonyolítása
  • Projekt figyelés
  • Projekt kezelés (ajánlattól, szerződéskötésen keresztül, a beüzemelésig, amit már a szervizünk végez)
  • A cég kiállításokon történő képviselete
  • Ügyfelek számára külföldi és belföldi szakmai utak szervezése

Elvárások:

  • Épületgépész végzettség
  • Min. 5 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Épületgépész piac ismerete
  • budapesti, Pest megyei vagy dunántúli lakhely

Milyen embert keresünk:

  • Határozott, agilis személyiség, aki szívesen tárgyal és alakít ki üzleti barátságokat
  • Szakmailag is elismerést tud kivívni magának
  • Önállóan tud döntéseket hozni, és vállalni a felelősséget
  • Sok éves autóvezetési rutinnal rendelkezik, és szeret is vezetni

Előnnyel indul, ha

  • Akinek épületgépész termékek projektértékesítésében az adott földrajzi területen releváns tapasztalata van
  • Az adott területen kiterjedt ügyfélkörrel rendelkezik
  • Ha angolul társalgási szinten beszél

Juttatási csomag:

  • fix alapbér, teljesítmény függő bónusz
  • céges autó, laptop, telefon
  • kiváló és támogató munkahelyi légkör
  • nagyfokú önállóság

A munkaviszony formája:

határozatlan, teljes munkaidős

Munkavégzés helye:

Budapest, Pest megye, Dunántúl

Kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzát a FIZETÉSI IGÉNY megjelölésével EGYÜTT küldje el nekünk.

A kiírásnak megfelelő jelöltekkel a kapcsolatot felvesszük.

Budapest