Területi képviselő - üzletkötő (Eger)

Csapágyak és egyéb műszaki termékek forgalmazására keresünk területi képviselő munkatársat.

Cégünk csapágyak és egyéb műszaki termékek kis és nagykereskedelmével foglalkozik.

Új kollégát keresünk, aki csapágyak és egyéb műszaki termékek forgalmazásában erősítené meglévő csapatunkat.

Feladatok

  • Vevőkkel történő kapcsolattartás az adott régióban
  • Meglévő ügyfelek látogatása, potenciális új partnerek felkeresése
  • Cégünk termékeinek ismertetése
  • Rendelésfelvétel a cég termékeiből
  • Az értékesítéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása (árajánlat adása, raktárkészletek és nyilvántartások felügyelete, termékek kiszállítása)
  • Az értékesítési tervek megvalósítása és a piaci részesedés növelése

Amit elvárunk

  • Műszaki végzettség
  • Kiemelkedő eladási-, és tárgyalási készség
  • Sikerorientált, kitartó személyiség, csapatszellem
  • Nagyfokú önállóság, megbízhatóság
  • Kiváló kommunikációs és szervezői képességek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Büntetlen előélet
  • Elsősorban Heves megyei lakosok jelentkezését várjuk

 Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Biztonságos, stabil háttér, hosszú távú együttműködés
  • Kellemes munkakörnyezet

Előny

  • Hasonlóterületen szerzett üzletkötői tapasztalat

 Munkavégzés helye:

Eger

Eger