Területi kéviselő / értékesítő (Hajdú-Bihar megye)

Közép- és Kelet Európa legnagyobb biztosítási vállalatcsoportja megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Területi kéviselő / értékesítő

Elvárások:

  • Érettségi + hatósági végzettség,
  • Jó megjelenés,
  • Jó kommunikációs képesség,
  • Jó kapcsolati tőke

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Értékesítés területén szerzett tapasztalat,
  • Szakmai múlt,
  • Csapatjátékos,
  • Számlaképesség (vállalkozói szemlélet)

Feladatok:

  • Új ügyfelek kiépítési,
  • Rendszeres munkavégzés,,
  • Önképzés,
  • Pénzügyi elemzéshez kérdőívek felvétele, kiértékelés, tanácsadás, ajánlatok ismertetése, szerződéskötése, folyamatos kapcsolattartás-ügyfélápolás,

, Megbízóról:,

  • 190 éves osztrák biztosító csoport tagja (Nagy, osztrák, fejlődő, barátságos, ügyfélbarát.), Közép- és Kelet Európa legnagyobb biztosítási vállalatcsoportja, Díjbevétel alapján a 6. legnagyobb biztosító hazánkban, Tavaly decemberben jelentették be, hogy megveszik az Aegont

Amit kínálunk:

  • Kezdő támogatási rendszer 9 hónapig segíti a pályára állást,
  • Piacképes szerzési és fenntartási jutalék,,
  • Bónuszjutalék, motiváló kiírások, versenyek, Irodahasználat

Munkavégzés helye

Hajdú-Bihar megye