Területi vezető (Békés megye)

JAN-KER 2001 Kft.

Területi vezető munkakör

Dinamikusan fejlődő ital-,élelmiszer-,vegyiáru kis- és nagykereskedelme pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Területi vezető

Főbb feladatok, munkák:

  • 16 üzletből álló értékesítési terület szakmai felügyelete,
  • az árukihelyezésre, árazásra, leltárakra, reklamációk kezelésére vonatkozó üzleti koncepciók és központi utasítások betartatása,
  • személyzeti feladatok ellátása, munkatársak felvétele és képzése,
  • versenytársak figyelése,
  • kapcsolattartás a vállalat központjával, valamint a hatóságokkal.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • közép vagy felsőfokú kereskedelmi végzettség,
  • több éves hasonló pozícióban szerzett tapasztalat,
  • vezetői készségek,
  • analitikus gondolkodás, forgalom és költségek optimalizálása,
  • j ó kommunikációs képesség, önállóság
  • "B" kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • régión belüli lakóhely,
  • jó kapcsolatteremtő és stressztűrő képesség,

Amit kínálunk:

  • változatos munkakör, folyamatos szakmai fejlődés,
  • versenyképes jövedelem,
  • céges mobiltelefon,
  • cégautó.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye: Rugalmas munkavégzési hely - Békés megye, Csongrád-Csanád megye

Egyéb juttatások: Céges autó, Mobiltelefon, Laptop (a próbaidő letelte után)

Jelentkezz és éld át az imádok értékesíteni életérzést!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el fényképes önéletrajzod, fizetési igény megjelölésével, vagy hívd a 0620/343-0576-os telefonszámot.