Tervező (Baranya megye)

Az SMHV Energetika Kft egy 15 éves szakmai múlttal rendelkező pécsi székhelyű villamosipari cég, amely évek óta többféle szakágban végez munkát az ország szinte minden területén.

Főbb tevékenységei:

  • Hálózatszerelés
  • Mérőhelyi tevékenység
  • Fogyasztói csatlakozó létesítése
  • Közvilágítás-karbantartás
  • Hálózat-, napelem- és optikatervezés

Tervező

munkatársat keres.

Feladatok

  • Kis és középfeszültségű, valamint közvilágítási hálózatok tervezése
  • Naperőművek tervezése
  • Optikai (GYR) hálózatok tervezése

A tervezési munkákkal kapcsolatos részfeladatok

  • helyszíni felmérések elvégzése, a megrendelő képviselőjével történő egyeztetés
  • nyomvonal megtervezése, műszaki terv elkészítése
  • közművekkel való egyeztetés anyagainak összeállítása, adott esetben egyeztetése
  • egyeztetések során felmerülő és elvárt módosítások kezelése
  • műszaki dokumentáció összeállítása
  • tulajdonosi hozzájárulások- panaszok kezelése
  • vezetékjogi dokumentáció összeállítása
  • esetleges tervezői művezetés
  • részvétel a műszaki átadás- átvételi eljáráson
  • Kapcsolattartás a megrendelővel, beruházóval, önkormányzatok és közművek képviselőivel
  • Nyomvonalrajzok, költségvetések elkészítése (AutoCAD, TEKA, D-TIR)

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Villamosipari szakmai ismeret
  • Maximális önállóság, rugalmasság
  • Határozottság
  • Jó szervezőképesség, gyakorlatiasság
  • Jó kommunikációs képesség
  • Lojalitás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office, AutoCAD, esetleg TEKA, D-TIR)
  • B-kategóriás jogosítvány
  • Mobilitás országos szinten is
  • Nyelvtudás nem feltétel

Előnyök

  • Villamosmérnöki diploma

Amit kínálunk

  • kiemelt alapbér
  • eredményesség után havonta esedékes prémium
  • mobiltelefon
  • laptop

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

Rugalmas munkavégzési hely- Baranya Megye

Küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!