Tervező menedzser munkatársat keresünk (Budapest)

Tervező menedzser munkatársat keresünk

Feladatok

  • a projektek nyomon követése, generáltervező feladatok ellátása
  • megbízóval való kapcsolattartás, kooperációkon való részvétel
  • alvállalkozói feladatok összefogása, átlátása
  • teljesítés dokumentumainak előkészítése (teljesítés igazolás, számla, szerződés)

Elvárások

  • építőmérnök végzettség
  • felhasználói szintű Office és AutoCAD ismereted (Excel, Word stb)
  • akkor is tárt karokkal fogadunk, ha már tervezői jogosultsággal rendelkezel (VZ-TEL/KÉ-K/É)

Előnyök

  • szeretnél nagy volumenű beruházások részese lenni
  • szeretnéd látni a projektek teljesítését, lefolyását az elejétől a végéig
  • többfajta szakirány is érdekel és nem riadsz el az adminisztratív feladatoktól sem
  • fontos számodra a fejlődés, tanulás
  • tervezői gyakorlatod van

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatások
  • Fiatalos csapat
  • Rengeteg fejlődési lehetőség
  •  4 vagy 6 órában is elvégezhető

Leírás

A XIV. kerületi székhelyű, magyar tulajdonú cég szeretne egy új munkatárssal gazdagodni. Fiatalos csapatukba keresünk új tervező menedzser kollégát!

Fő profiljuk; generáltervezési feladatok ellátása különböző szakágakban, ahogyan a jelenleg futó projektjeik is tükrözik ezt: többek között részt vesznek budapesti helyszíneken úttervezésben, egész város területére vonatkozó zöldváros tervezésben, terek megújításában és műemléki épületek tervezésében. Ezen túl műszaki ellenőrzéssel, épületfelméréssel is foglalkoznak.

Munkavégzés helye

Budapest, XIV. kerület

Budapest