Tervezőmérnök (Hajdú-Bihar megye)

A hirdetés már lejárt!

Nemzetközi háttérrel rendelkező fejlesztőpartnerünk részére keresünk munkatársat

TERVEZŐMÉRNÖK

(15-9846)

pozícióba.

Feladatok

  • Alkatrészek tervezése a rendelkezésre álló dokumentációk alapján,
  • A kapcsolódó dokumentációk karbantartása,
  • A termelés támogatása speciális információkkal,
  • Változtatások és fejlesztések proaktív kezdeményezése,
  • Kapcsolattartás a külföldi kollégákkal.

Elvárások

  • Aktív angol VAGY német nyelvtudás,
  • Gépészmérnök VAGY mechatronikai mérnök VAGY villamosmérnök végzettség,
  • Pályakezdő és tapasztalt szakemberek jelentkezését is szívesen fogadjuk.

Amit kínálunk

  • Biztos háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Egyedülálló szakmai háttér.

A munkavégzés helye

Hajdú-Bihar megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és  a „15-9846”-os referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek
segíteni más lehetőségek kapcsán.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu