Tervezőmérnök (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk részére keresünk

Tervező mérnök

munkatársat.

Feladatok

  • Távközlési hálózatok, informatikai rendszerek tervezése

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség
  • AUTO CAD 3D, Microsoft szoftverek ismerete, magabiztos használata
  • Csapatszellem, rugalmasság, mobilitás, terhelhetőség
  • Belső igény a minőségi munkavégzésre
  • Precizitás, pontosság
  • Önállóság, felelősségvállalás

Előnyök

  • Angol nyelvtudás
  • Vasúti távközlési gyakorlat
  • Tervezői tapasztalat
  • Vállalati tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, jó referenciákkal és megítéléssel rendelkező, a piac egyik meghatározó cégének munkájába való bekapcsolódás lehetősége
  • Felelősségteljes feladatok
  • Magas színvonalú munkák, szakmai kihívások
  • Kreatív és innovatív környezetben, remek munkatársakkal történő munkavégzés,
  • Nagyfokú önállóság, gyors szakmai fejlődés,
  • Szakmai képzések támogatása,
  • Motiváló, teljesítményarányos juttatási csomag, versenyképes fizetés

AutoCad 3D tapasztalattal rendelkező PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest