Tervezőmérnök, fejlesztőmérnök (Budapest)

Csomagológépek tervezéséhez, továbbfejlesztéséhez keresünk gépészmérnök munkatársat.

Automata csomagológépeket és súlymérő berendezéseket gyártunk.

Budapesti székhelyű, csomagoló és súlymérő berendezéseket gyártó cégünk keres gépészmérnök munkatársat izgalmas tervezői feladatokra. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok:

  • Automata csomagológépek tervezése
  • Súlymérő berendezések tervezése
  • Meglévő berendezések továbbfejlesztése
  • Berendezések gyártásának koordinálása
  • Tervezett berendezések 3D modelljének elkészítése
  • Műszaki dokumentációk készítése

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Kreatív, önálló tervezői készség
  • Pneumatikus működtető rendszerek általános ismerete
  • 3D CAD tervezőrendszer ismerete (Solid Edge ismerete előny)
  • Lemezalkatrészek tervezésében való jártasság előny
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de szívesen várjuk friss diplomások jelentkezését is

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és a teljesítménnyel arányos bónusz rendszer
  • Távmunkában is végezhető munkavégzés, heti kétszeri projekt-követéssel
  • Családbarát munkarend
  • Kihívásokkal teli, alkotó tervezőmunka
  • Tervezőmunka szakmai támogatása
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely

Munkavégzés helye

  • Budapest, illetve távmunka

Budapest