Tervezőmérnök -Sopron (Sopron)

Soproni munkavégzésre új kollégát keresünk! Jelentkezz és mi minden másban segítünk!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk soproni munkavégzésre keres Tervezőmérnök munkatársat, akár azonnali kezdéssel.

Az Exact Systems cégcsoport az egyik vezető globális minőségügyi szolgáltató, amely a világ 13 országában megtalálható. Dinamikusan növekvő cégcsoportunk Tervezőmérnök munkatársat keres soproni munkavégzésre, akár azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok, munkák

  • projektek támogatása
  • megvalósítási tanulmányokban aktív részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások

  • mérnöki (villamosmérnöki) végzettség
  • angol vagy német nyelv magabiztos használata
  • mérnöki diploma nem feltétlen szükséges, amennyiben van releváns szakami tapasztalat

 Előny

  • elektronikai alkatrészeket gyártó cégnél szerezett tapasztalat
  • projektvezetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér + 50.000 Ft/hó jelenléti prémium
  • év 14. havi bérnek megfelelő eredményfüggő juttatás
  • hűségpénz: 12.000 Ft/hó (3 évente egy összegben kerül kifizetésre)
  • Szakmai képzések

Sopron