Teszt mérnök (KEM) (Tatabánya)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk elektronikai termékek javításával foglalkozó gyártó vállalat. Részükre keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Teszt mérnök (KEM)

Feladatok

  • Tesztberendezések működtetése, költöztetése, telepítése, üzembe helyezése;
  • Javítási folyamatban lévő műszerek kiválasztása és telepítése;
  • Teszterekhez tartozó munkautasítások elkészítése, módosítása;
  • Tesztfolyamatokat érintő változások bevezetése;
  • Sori teszterek és berendezések karbantartása, megelőző karbantartások megszervezése;
  • Riportok, kimutatások készítése a vállalat és a vevő számára.

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Hasonló pozícióban tapasztalat (juniorok esetén legalább szakmai gyakorlat elvárt!)
  • Társalgási/alap angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Fejlődési és tanulási lehetőség egy stabil vállalatnál
  • Kiemelkedő Cafeteria (havi br. 50 eFt)
  • Albérlet támogatás vagy 100% benzin támogatás
  • Széleskörű dolgozói juttatások
  • Folyamatos képzések, tréningek (szakmai, nyelvi)
  • Akár ingázóknak is javasolni tudjuk a bejárástámogatás mértéke miatt

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar/angol nyelven várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tatabánya