Teszt Technikus (Debrecen)

Teszt Technikus

Leírás

Debreceni, gyártó partnerünk megbízásából keresünk munkatársat, Teszt Technikus pozícióba.

Feladatok

  • Tesztállomások hibáinak elemzése, vizsgálata és az ezeket elhárítandó intézkedések megtétele
  • Tesztberendezések építése, validálása, támogatása
  • Belső vevők, mérnökség támogatása
  • Tesztberendezésekhez szükséges eszközök, alapanyagok beszerzése
  • Külső partnerekkel való kapcsolattartás

Elvárások
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Alapvető hardver és szoftver ismeretek (Windows, MS Office)
  • Elektronikai méréstechnika alapos ismerete
  • Kiváló szakmai tudás analóg és digitális elektronika területén
  • Logikus gondolkodás, jó hibaelemző képesség
  • Nyitottság, proaktivitás, magas gazdaszellem
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Előnyt jelent
  • Elektronikai, mechatronikai végzettség
  • Releváns munkatapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • LabVIEW ismerete
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk
  • Számos elemből választható Cafeteria
  • Egészség megőrzését támogató lehetőségek
  • Fejlődési lehetőség, tréningeken részvétel
  • Minden munkavállalónk számára élet-és balesetbiztosítást kötünk
  • Támogató légkör, színvonalas csapatépítők és egyéb családi vállalati rendezvények
  • Munkavállalóink számára kedvezmények (pl.: éttermekben, könyvesboltokban, szolgáltatóknál)

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen