Teszt technikus (Győr)

A hirdetés már lejárt!

Teszt technikus

Leírás

Győri partnercégünk részére keresünk technikus kollégákat, 1 műszakos munkarendbe!

Feladatok

  • Gépgyártási folyamat végén villamos és mechanikai szerelések, kábelezések ellenőrzése a tervdokumentációk segítségével (kis sorozatú gyártás során)
  • Pneumatikai elemek összeköttetésének ellenőrzése (beépülő alkatrészek típusának és pneumatikus csövezés ellenőrzése)
  • Összeszerelés minőségének ellenőrzése
  • Feltárt hibák dokumentálása, bizonyos esetekben javítása, és jelzése az illetékes mérnöknek, csoportvezetőnek

Elvárások
  • Erősáramú végzettség VAGY
  • Informatikai rendszer- és alkalmazás-üzemeltető technikusi végzettség VAGY
  • Szoftverfejlesztő és -tesztelő végzettség VAGY
  • Ipari gépész, gépésztechnikus végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Önállóság, kiváló problémamegoldó képesség
  • Németországi betanulás vállalása (6 hónap)
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás – alapszintű szóbeli kommunikációra szükség lesz a betanulás és később a napi munkavégzés során
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk
  • Cafeteria, akár 50.000.- FT/hó
  • Egy műszakos munkarend
  • Utazási költségtérítés
  • Tiszta munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Családias légkör

Munkavégzés helye

Győr

Győr