Teszt technikus (WHC011233) (Fót)

A hirdetés már lejárt!

Teszt technikus (WHC011233)

Feladatok:

  • A tesztcsoport felügyelője vezeti a kabineteket az ügyfelek és a minőségi követelmények teljesítése érdekében.
  • Részvétel a gyári tesztben és panelek konfigurálása az ügyfelek számára.
  • Támogatja az ISO, a CE és más szabályozási tevékenységeket.
  • Együttműködés és jó kommunikáció a szervezet minden szintjével.
  • Általános irányelvek és eljárások követése a biztonsági szabályok bevezetéséhez.
  • Elektromos és mechanikai rajzok, a kézikönyvek, a dokumentációk, a vizsgálati eljárások, munka- és minőségi utasítások megértése ANGOL nyelven
  • Utazás üzleti igények szerint
  • Mérések átváltása metrikus és angol egységek között (képlet, táblázatok vagy szükség szerint diagramok segítségével)
  • Eszközhasználat: multiméter, funkciógenerátor, frekvenciamérő, tesztszerverek stb.
  • Speciális panel szoftverek, Microsoft Windows, Office, tesztalkalmazások, ERP rendszerek használata.
  • Best practices alkalmazása a szekrények tesztelésére

Elvárások:

  • Középiskolai végzettség elektronikai szakterületen technikusként;
  • Legalább 2-3 éves villanyszerelői/elektronikai területen szerzett tapasztalat;
  • Számítógép-felhasználói ismeretek (MS Office eszközök).
  • Képesség multikulturális csapatban dolgozni egy mátrixszervezeten belül;
  • Rendkívül motivált és határozott személyiség
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Középfokú angol nyelv;
  • Az SAP és / vagy az Oracle ismerete plusz;
  • 6 Sigma / Lean tudás.
  • A vezérlőrendszerekkel és / vagy a PLC-kel kapcsolatos tapasztalat előny

Munkavégzés helye

Fót

Fót