Tesztelő (Pécs)

Pécs

A hirdetés már lejárt!

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Tesztelő

A projekt egy telekommunikációs cég ügyfélkiszolgáló rendszer GUI felületének a fejlesztése.

Az új kolléga legfőbb feladatai a következők lesznek:

  • Részvétel a projekt teljes életciklusát átfogó változatos tesztelői feladatokban.
  • Agilis módszertan szerinti munkavégzés (scrum)
  • Tesztesetek tervezése, létrehozása, végrehajtása és futtatása
  • Lehetőség az automatizálásban való részvételre
  • Teszteredmények dokumentálása és kiértékelése, hibajegyek felvétele, kezelése
  • Folyamatos kommunikáció mind a magyar, mind a német kollégákkal
  • Aktív részvétel a hibák okainak felkutatásában, problémák megoldása
  • Személyes részvétel a Bonni sprintváltásokon (legalább 4-6 alkalom évente)

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Legalább 1-2 év tesztelési tapasztalat
  • Kommunikációképes német nyelvtudás szóban és írásban
  • Terhelhetőség, jó problémamegoldó képesség, csapatjátékos attitűd

Előnyök:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • UNIX, SQL ismeretek
  • ISTQB vizsga
  • Tesztautomatizálási tapasztalat (Robot Framework, Selenium)
  • Nemzetközi projektben, külföldön szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat az alábbi eszközök használatában: Jira, Confluence, SoaBP
  • Agilis módszertanban való jártasság
  • CRM rendszerben való jártasság

Pécs